FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 

Czy oferujesz usługi fotografii ślubnej w moim regionie?

 

Tak! Pochodzę z Radomia i to głównie w województwie mazowieckim fotografuję ślubny i wesela, ale dojadę wszędzie, gdzie tylko zechcecie. Dojazd do 70 km na reportaż lub plener jest w cenie.

 

Jakie są Twoje doświadczenia w fotografii ślubnej?

 

Reportaże ślubne fotografuję od 10 lat! W tym wyjątkowym dniu towarzyszyłam już ponad 100 parom, które mi zaufał zaufały i dały możliwość stworzenia im najpiękniejszej pamiątki na całe życie.

 

Jaki jest Twój styl fotografii ślubnej?

 

Połączenie reportażu i autentyczności, z delikatnością i romantyzmem, tak najlepiej opisałabym swój styl fotografii ślubnej. Uwielbiam, łapać nietypowe i wyjątkowe momenty, takie jakimi były, ale bez uczuć, w nich zapisanych byłyby jedynie, zwykłym reportażem, bez wyrazu. Romantyzm, uczucia i emocje, które na nich zatrzymuję sprawiają, że jest to opowieść bez słów. Stawiam na naturalność, chwytam ulotne momenty, by stworzyć autentyczny reportaż z Waszego wielkiego dnia. Moim głównym celem jest to, byście za kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt lat wracając do swoich zdjęć ślubnych mieli na twarzach łzy wzruszenia i radości.

Jak długo potrwa, zanim otrzymamy gotowe zdjęcia?

Materiał jest gotowy do 70 dni roboczych od dnia przyjęcia lub sesji plenerowej, jeśli na taką się zdecydowaliście. Zawsze jednak staram się, aby Wasze zdjęcia w formie elektronicznej w Waszej prywatnej galerii dotarły do Was jak najszybciej się da, dzięki czemu zwykle czas jest krótszy niż przewidziane w umowie 70 dni.

 

 

Czy oferujesz sesje poślubne lub plenerowe?

 

Tak! Uwielbiam robić sesje plenerowe! Zwykle staramy się spotkać wtedy, gdy pogoda dopisuje i możemy wykorzystać przepiękny zachód lub wschód słońca. Zauważyliście już, jak wiele zdjęć wykonujemy właśnie w takich okolicznościach, to cudowny klimat i niesamowita pamiątka. Kocham na plenerach łapać te krótki ulotne momenty uczuć między Wami, ale mam słabość do zdjęć pejzażowych, gdzie połączenie cudownego tła i Waszej miłości tworzy wspaniałą pamiątkę.

 

Czy możemy się spotkać przed ślubem, aby omówić szczegóły?

 

Koniecznie! Takie spotkanie pomoże Wam zobaczyć, czy ja i mój styl fotografii jest tym czego szukacie. Jest również świetną okazją do poznania mnie, zadania pytań, które Wam przychodzą do głowy oraz rozwiania wątpliwości, jeśli takie się pojawią. Możemy spotkać się osobiście w Radomiu, ale także spotkać online.

 

Jak zarezerwować termin?

 

Zarezerwowanie terminu na sesję fotograficzną zazwyczaj wymaga kilku prostych kroków:

  1. Kontakt:

Skontaktuj się ze mną za pośrednictwem e-maila, telefonu lub formularza kontaktowego na mojej stronie internetowej. W wiadomości podaj preferowaną datę i typ sesji (np. ślub, sesja narzeczeńska).

  1. Spotkanie:

Umówimy się na spotkanie, rozmowę telefoniczną lub zdzwońmy się przez Internet. Podczas naszej rozmowy omówimy szczegóły, Twoje oczekiwania i wszelkie szczególne życzenia.

  1. Umowa:

Po potwierdzeniu dostępności terminu i omówieniu szczegółów, podpiszemy umowę. Umowa zawiera warunki współpracy, daty usługi, zakres prac i wszelkie inne istotne informacje.

  1. Wpłata zadatku:

Aby zarezerwować termin, konieczna jest również wpłata zadatku. Możesz skorzystać z dostępnych opcji płatności, które omówimy podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej.

Po wpłacie zadatku i podpisaniu umowy data zostaje termin zostaje dla Was zarezerwowany i zablokowany dla innych klientów.

 

 

Czy mogę przed podpisaniem umowy zobaczyć pełny reportaż, który otrzymuje Para Młoda?

 

Jasne! Napisz do mnie koniecznie przez formularz kontaktowy, na Facebooku lub Instagramie i wyślę Ci kilka przykładowych realizacji. Będą to pełne reportaże, które otrzymała Para Młoda w ostatecznej wersji, którą otrzymują klienci.

 

Nie czuję się dobrze przed obiektywem. Pomożesz?

 

Pewnie! Uwielbiam naturalność i niepozowane zdjęcia, ale wiem jak trudno wcielić się w rolę modeli na sesjach, dlatego zawsze staram się przekazać Wam wszystkie wskazówki, które pomogą Wam poczuć się lepiej przed obiektywem. Moim zadaniem jest, wyeksponować na zdjęciach Wasze atuty. Staram się również prowadzić sesję tak, abyście się zrelaksowali oraz dobrze bawili.

 

Fotograf ślubny Radom Warszawa Lublin Kielce
Fotograf ślubny Radom Warszawa Lublin Kielce

Fotograf ślubny Radom

Copyright Patrycja Płócienniczak